Translate

Turneul de Scrabble Olteniţa, 12-13 august 2006

Turnee memorabile de Scrabble

Turneul de Scrabble Olteniţa, 12-13 august 2006

Valentina Popescu
Organizator: Clubul Sportiv Phoenix Olteniţa
Data: 12-13 august 2006
Foto: Valentina Popescu - Preşedinta C.S. Phoenix



Rezultate:

Seniori

Nicolae Burducea
1. Nicolae Burducea, Farul Constanţa 2339 p





Maestrul Sportului Alexandru Lăcătîș
2. Maestrul Sportului Alexandru Lăcătîș, Olimpic-Scrabble Câmpulung Moldovenesc 2176 p




Maestrul Sportului Alexandru Gheorghiu
3. Maestrul Sportului Alexandru Gheorghiu, Petrom Ploieşti 2099 p





Maestrul Sportului Corneliu Faur
5. Maestrul Sportului Corneliu Faur, Farul 1941 p





Maestru al Sportului Doctor Septimiu Crivei
6. Maestrul Sportului Septimiu Crivei, Universitatea Cluj-Napoca 1717 p





Andrei Alexandrov, Ronaldvexa
7 Andrei Alexandrov, Universitatea Cluj-Napoca 1492 p





Adrian Popan, Redraider
8. Adrian Popan, Petrom Ploieşti 1485 p





Andrei Spinei
9. Andrei Spinei, Olimpic-Scrabble Câmpulung Moldovenesc 1419 p





Catalin Caba
10. Cătălin Caba, Universitatea Cluj-Napoca 1407 p





Ionut Manea
11. Ionuţ Manea, Petrom Ploieşti 1390 p





Catalin Mirzan
12. Cătălin Mirzan, Farul Constanţa 1376 p





Dorina Arhip
13. Dorina Arhip, Impetus Bucureşti 1355 p





Vasile Mihalache
14. Vasile Mihalache, Olimpic-Scrabble Câmpulung Moldovenesc 1339 p





Cosmin Donciu
15. Cosmin Donciu, Bucureşti 1293 p





Ion Antonescu
16. Ion Antonescu, Farul 1211 p





Mihai Zburlea
17. Mihai Zburlea, Bucureşti 1117 p





Cristian Furtuna
18. Cristian Furtună, Farul Constanţa 1104 p





Octavian Mocanu
19. Octavian Mocanu, Phoenix Olteniţa  1037 p





Paula Chirosca, Somebody
20. Paula Faur, Farul Constanţa 1013 p





Alice Papa-Mihai, Puricel
21. Alice Mihai, Impetus Bucureşti 1007 p





Mihai Pantis, Supernova
22. Mihai Pantiş, Universitatea Cluj-Napoca 994 p





Lucian Grosu, Naicul
23. Lucian Grosu, Farul Constanţa 901 p





Tudor Florin
24. Tudor Florin, Petrom Ploieşti 872 p





Cristian Popescu, Ender
25. Cristian Popescu, Farul Constanţa 821 p





Cristina Smarandache, Takeiteasy
26. Cristina Smarandache, Bucureşti 784 p





Maestra a Sportului Claudia Mihai, Acidula
27. Maestra Sportului Claudia Mihai, Bucureşti 653 p





Aurora Ina Voinescu
28. Aurora Voinescu, Impetus Bucureşti 559 p





Marius Cristian Soare, Zdro
29. Cristian Soare, Impetus Bucureşti 535 p





Daniel Baibarac, Dantes
30. Daniel Baibarac, Farul Constanţa 511 p





Maestru al Sportului Gheorghe Roman, Gigiuc
31. Maestrul Sportului Gheorghe Roman, Olimpic-Scrabble Câmpulung Moldovenesc 423 p




   Cristian Daniel Manea, Amane
32. Cristian Daniel Manea, Farul Constanţa 390 p





Nelu Ciochina
33. Nelu Ciochină, Farul Constanţa 341 p





Petre Hristodulo
34. Petre Hristodulo, Bucureşti 207 p





 Nicolae Marinescu, Litlebig
35. Nicolae Marinescu, Phoenix Olteniţa  138 p





Stela Stefanescu
36. Stela Stefanescu, Impetus, Bucureşti 127 p





Codrina Siteanu-Stoianov
37. Codrina Siteanu-Stoianov FITT Timişoara 77 p




 


Tineret

 Andreea Sebea, Isteata86
1. Andreea Sebea J, Phoenix Olteniţa  1032 p





Dan Sibef, Gropitze
2. Dan Sibef J, Farul Constanţa 864 p





Cosmina Mihalca
3. Cosmina Mihalca C, Impetus, Bucureşti 863 p





 Andrei Iulian Mihai
4. Iulian Mihai C, Petrom Ploieşti 796 p





Andreea Baran, Randa
5. Andreea Baran C, Bucureşti 631 p





Doru Oboroceanu
6. Doru Oboroceanu C, Farul Constanţa 607 p





Ana-Maria Petre
6. Ana-Maria Petre C, Petrom Ploieşti 607 p





Silviu Popescu
8. Silviu Popescu J, Phoenix Olteniţa  455 p





 Laura Găvan
9. Laura Mihalca J, Impetus, Bucureşti 402 p





Cristina Sandu
10. Cristina Sandu C, Petrom Ploieşti 340 p





Împărţiţi acest articol prietenilor şi cunostinţelor




Comentarii

Postări populare de pe acest blog